English|صفحه اصلی  | سایت اصلی دانشگاه |   امروز: چهارشنبه ٠٢ مهر ١٣٩٩

 

 

آمار بازدید

بازديدکنندگان امروز : 167
کل بازديدکنندگان : 479959
بازديدکنندگان آنلاين : 2


  چاپ        ارسال به دوست

پزشکان، قهرمانان شایسته در نبرد با کرونا

این مطلب را دکتر روژان قادری مدیر شبکه بهداشت ودرمان عنوان نمود

 

 

به گزارش محمدی مسئول روابط عمومی شبکه بهداشت ودرمان شهرستان سردشت

پزشکان، قهرمانان شایسته در نبرد با کرونا

این مطلب را دکتر روژان قادری مدیر شبکه بهداشت ودرمان عنوان نمود

به مناسبت روز پزشک مدیر شبکه بهداشت ودرمان از پزشکان قهرمان در نبرد با کووید 19 تقدیر کرد

مدیر شبکه بهداشت ودرمان شهرستان سردشت با حضور در بیمارستان امام خمینی سردشت روز پزشک را به پزشکان متخصص وعمومی شاغل در این مرکز درمانی تبریک و با اهدای لوح سپاس از خدمات آنان قدردانی نمود.


در این دیدار دکتر روژان قادری ضمن قدردانی از خدمات شبانه روزی پزشکان اعلام نمود: پزشکان، قهرمانان شایسته در نبرد با کرونا ویروس هستند که با تلاش وصف ناپذیر خود سعی بر آن دارند تا رخت سلامت و تندرستی را بر تن بیماران علی الخصوص مبتلایان کووید 19اندازند که چه بسا دراین راه پزشکانی با از خودگذشتگی ونثار جان خنده را بر چهره اعضای خانواده فرد مبتلا به کرونا ویروس ارمغان آوردند.


مدیر شبکه بهداشت ودرمان خاطر نشان کرد: بی شک امروز با توجه به مشاهده افزایش ترخیص بیماران مبتلا به کووید 19 با حال عمومی خوب و کاهش فوتی های مبتلا به کووید 19 نشان از تلاش شبانه روزی این جامه پوشان سفید پوش می باشد که با تلاش بی وقفه و از خودگذشتکی در راستای حفظ جان سلام شهروندان تلاش واز هیچ کوششی دریغ نمی کنند.


گفتنی است در این دیدار دکتر روژان قادری مدیر شبکه بهداشت ودرمان سردشت با حضور در بخش های اورژانس ، اتاق عمل و رادیولوژی از خدمات شبانه روزی مردان و زنان بی ادعای عرصه سلامت که در این ایام کرونایی در جهت حفظ سلامت بیماران تلاش بی وقفه انجام می دهند قدردانی نمود.


 

Normal 0 false false false EN-US X-NONE FA


١٧:٢٣ - 1399/06/09    /    شماره : ٣٢٥٧١    /    تعداد نمایش : ٦٨خروج