English|صفحه اصلی  | سایت اصلی دانشگاه |   امروز: سه شنبه ٠٨ مهر ١٣٩٩

 

 

آمار بازدید

بازديدکنندگان امروز : 81
کل بازديدکنندگان : 483180
بازديدکنندگان آنلاين : 1


  چاپ        ارسال به دوست

سردشت جزو اولویتهای کاری ما می باشد

این مطلب را رئیس دانشگاه در مراسم تکریم و معارفه مدیر شبکه بهداشت ودرمان شهرستان سردشت عنوان کرد .

Normal 0 false false false EN-US X-NONE FA

 به گزارش محمدی مسئول شبکه بهداشت ودرمان شهرستان سردشت

سردشت جزو اولویتهای کاری ما می باشد

این مطلب را رئیس دانشگاه در مراسم تکریم و معارفه مدیر شبکه بهداشت ودرمان شهرستان سردشت عنوان کرد .

مراسم تودیع و معارفه مدیر شبکه بهداشت ودرمان شهرستان سردشت با حضور مقامات استانی و شهرستانی در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزارشد.


به گزارش محمدی مسئول روابط عمومی شبکه بهداشت ودرمان ، دکتر جواد آقازاده رئیس دانشگاه علوم پزشکی وخدمات بهداشتی درمانی آذربایجان غربی در آیین تودیع ومعارفه مدیر شبکه بهداشت ودرمان شهرستان سردشت با اشاره به آسب شناسی استان در حوزه بهداشت ودرمان با توجه به وجود مشکلات زیرساختی  این حوزه در سالهای قبل از مدیریت اینجانب گفت: دانشگاه دراین راستا تصمیم به ترسیم نقشه راه آسیب شناسی در حوزه سلامت با هدف تامین زیرساخت های مناسب و ارائه خدمات با نیازهای مردم در این حوزه نمود.


دکتر جواد آقازاده به جایگاه دانشگاه علوم پزشکی وخدمات بهداشتی درمانی استان آذربایجان غربی در سطح کشوری اشاره وافزود: امروز اگر دربهداشت رتبه هفت کشوری را دارا می باشیم اغراق نیست واین امر میسر نمی شد جز با تلاس متخصصین ، تلاشگران عرصه سلامت علی الخصوص  پرستاران و بهورزان که جاد دارد دراینجا از خدمات شایسته این عزیزان قدردانی نمایم  که در ارتقاء شاخصهای استانی مشارکت داشتند و دراین راستا سردشت نیز در ارتقاء این شاخها نقش بسزایی داشته است.


رئیس دانشگاه علوم پزشکی به مقوله اعتماد افزود: امروز ه اعتمباد امریست ضروری که بدنبال آن اعتبار نیر جاری خواهد شد واین اعتبار در راستای خدمت رسانی مناسب هزینه خواهد شد. خدا را شاکریم امروز دانشگاه علوم پزشکی به این  سطح مناسبی  رسیده است واین خدمات به منزله پایان کار نیست و کاستی های امروز در حوزه بهداشت ودرمان  انشااا. با همت همکاران عرصه سلامت برطرف خواهیم نمود.

وی با اشاره به وجود آمار مصدومین شیمیایی سردشت، بر آن بودیم متخصصین پوست وچشم را دراین شهرستان بکارگیری نمائیم  و نسبت به تامین داروهای مورد نیاز این عزیزان را تامین نمائیم .

دکتر آقازاده با اشاره به تکمیل زیرساخت ها در حوزه بهداشت ودرمان در این شهرستان گفت:می طلبد منبعد نسبت به تامین نیروی انسانی درراستای  ارائه خدمات با کیفیت بهتر اقدام نمائیم .

 

وی با توجه به مقوله سلامت، به نقش خیرین بعنوان بازوان در این عرصه اشاره نمود و گفت تشکیل وراه اندازی مجمع خیرین سلامت شهرستان  با مدیریت فرماندار و دبیری مدیر شبکه بهداشت و درمان و حضور توانمند خیرین با توجه به سابقه درخشانشان دراین زمینه با هدف تامین نیازهای حوزه بهداشت ودرمان امری ضروری است.

 

ایشان با اشاره به خدمات ارزنده دکتر ثانی در طول 14 سال خدمت در سردشت خاطر نشان کرد با توجه به سابقه مدیریتی وتجریه کسب شده دراین شهرستان، منبعد از توانمندیهای وی در مرکز استان بهره مند خواهیم شد.

وی  از دکتر روژان قادری با توجه به تلاشهای مستمر وی در خصوص پیگیری و جذب نیازمندیها و امکانات بهداشتی در زمان تصدی رئیس مرکزبهداشت  از وی بعنوان شیرزن کردستان یاد کرد


 آقازاده با اشاره به آماده شدن زیرساخت های لازم در حوزه بهداشت در ابطه با سیستم ارجاع ، پرونده الکترونیکی وپزشک خانواده و پوشش 93 درصد جمعیت تحت پوشش شهرستان در خصوص تشکیل پرونده سلامت گفت: این آمادگی را داریم که سیستم ارجاع را در شهرستان سردشت پیاده کینم.

وی در آخر با درخواست مسئولین وشهروندان سردشت مبنی بر تامین دستگاه فیکو چشم پزشکی برای اتاق عمل بیمارستان امام خمینی جهت انجام اعمال جراحی موافقت نمود.

در ادامه این جلسه ، ارائه عملکرد 12 ساله توسط دکتر عباس اسماعیلی ثانی در قالب پاورپوینت برای حضار ارائه گردید.

در پایان این مراسم، متن قدردانی رئیس دانشگاه علوم پزشکی وخدمات بهداستی درمانی آذربایحان غربی از دکتر عباس اسماعیلی ثانی به پاس 14 سال خدمت صادقانه در سردشت و متن ابلاغ سرپرست جدید شبکه دکتر روژان قادری، توسط دکتر افشانی مدیر روابط عمومی دانشگاه قرائت شد .  ١٨:٠٨ - 1398/08/13    /    شماره : ٢٧١٥٢    /    تعداد نمایش : ٥٨خروج