English|صفحه اصلی  | سایت اصلی دانشگاه |   امروز: سه شنبه ٠٨ مهر ١٣٩٩

 

 

آمار بازدید

بازديدکنندگان امروز : 73
کل بازديدکنندگان : 483172
بازديدکنندگان آنلاين : 2


  چاپ        ارسال به دوست

خیرین، بازوان توانمند عرصه سلامت

امام جمعه سردشت:حفظ و تامین سلامت افراد یكی از اصول مهم پیشرفت هر جامعه است

خیرین، بازوان توانمند عرصه سلامت

امام جمعه سردشت:حفظ و تامین سلامت افراد یكی از اصول مهم پیشرفت هر جامعه است

با خرید تجهیزات پیشرفته پزشکی دیگر نیازی به اعزام بیماران جهت انجام اعمال جراحی به مراکز درمانی در شهرهای همجوارنیست.

به گزارش محمدی مسئول روابط عمومی شبکه بهداشت ودرمان شهرستان سردشت، صبح روز پنج شنبه مورخه 2 آبان 98 جمعی از تلاشگران عرصه سلامت شاغل در حوزه بهداشت ودرمان با حضور در دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت شهرستان سردشت با امام جمعه دیدار نمودند.


دراین دیدار ملا محمد واوی امام جمعه شهرستان ضمن خیر مقدم به حضار، به اهمیت ولزوم صحت وسلامت در جامعه اشاره و افزود: سلامت یكی از اركان پایه ای در جامعه محسوب می شود و برخورداری از سلامت فیزیكی، روانی، اجتماعی و معنوی كه باید برای همه در دسترس باشد حق تمام افراد بشر است. برخورداری از خدمات بهداشتی درمانی با هدف ارتقاء، حفظ و تامین سلامت افراد یكی از اصول مهم پیشرفت هر جامعه ای را تشیكل می دهد.

در ادامه دکتر پیمان مشاری رئیس بیمارستان امام خمینی سردشت گریزی به عملکرد متخصصین شاغل در بیمارستان امام خمینی سردشت زد و گفت: خوشبختانه کارنامه عملکرد متخصصین شاغل در بیمارستان کارنامه ای قابل قبول می باشد، با توجه به مرزی بودن و فاصله این شهرستان با مرکز استان، متخصصین با عملکردشان توانستند تاثیر بسزایی در کاهش ارجاع بیماران به مراکز استان وشهرهای همجوار داشته و حتی توانستند اعتماد مردم به عرصه سلامت در حوزه درمان  را نیز جلب کنند.


مهندس علیزاده مدیرداخلی بیمارستان امام خمینی سردشت با اشاره به اینکه در حوزه سلامت فضای مناسبی برای پیشرفت داریم عنوان نمود: خوشبختانه هر روز شاهد پیشرفت های چشمگیری دراین حوزه می باشیم و مشارکت خیرین در این حوزه ستودنی و نقش بسزایی در شکوفا شدن اقدامات درمانی به بیماران بستری ومراجعین  بیمارستان با مجهز نمودن تجهیزات پیشرفته پزشکی جهت انجام اعمال جراحی در بیمارستان سردشت دارند.

دکتر یاسر تندرست جراح وچشم پزشک شاغل دربیمارستان امام خمینی سردشت با اشاره به نیاز مبرم دستگاه فیکو چشم پزشکی در محل اتاق عمل بیمارستان سردشت جهت انجام اعمال جراحی، به اهمیت این دستگاه اشاره و گفت: امروزه بیش از 70 درصد اعمال جراحی مربوط به آب مراورید با این دستگاه صورت می گیرد که انشاا.. با خرید این دستگاه ضمن کاهش هزینه های درمان بیماران، امیدواریم دیگر شاهد ارجاع بیماران عارضه چشم  علی الخصوص اعمال جراحی کاتراکت (آب مراورید) به شهرهای همجوارن نباشیم .

گفتنی است در هفته گذشته عمل جراحی افتادگی پلک چشم برای اولین بار در محل بیمارستان امام خمینی سردشت انجام شد.


 

 


١٩:١٥ - 1398/08/04    /    شماره : ٢٧٠٠٦    /    تعداد نمایش : ٢٣٧خروج