English|صفحه اصلی  | سایت اصلی دانشگاه |   امروز: شنبه ٢٤ آذر ١٣٩٧

 

آمار بازدید

بازديدکنندگان امروز : 130
کل بازديدکنندگان : 257092
بازديدکنندگان آنلاين : 6


  چاپ        ارسال به دوست

آیین تجلیل از کارمندان نمونه حوزه درمان در عرصه سلامت سردشت

روز کارمند با آیین تجلیل از کارمندان گرامی داشته شد

به گزارش محمدی مسئول روابط عمومی شبکه بهداشت ودرمان شهرستان سردشت

آیین تجلیل از کارمندان نمونه حوزه درمان در عرصه سلامت سردشت

روز کارمند با آیین تجلیل از کارمندان گرامی داشته شد

با حضور مسئولین حوزه بهداشت ودرمان از کارمندان نمونه بیمارستان امام خمینی (ره) تجلیل بعمل آورده شد.


به گزارش محمدی مسئول روابط عمومی شبکه بهداشت ودرمان شهرستان سردشت در آیین که در محل سالن اجتماعات بیمارستان امام خمینی (ره) سردشت با حضور مسئولین حوزه بهداشت ودرمان وپرسنل شاغل در بیمارستان برگزارشد دکتر عباس اسماعیلی ثانی مدیر شبکه بهداشت ودرمان سردشت با شاره به وظیف کارکنان در قبال مردم عنوان نمود: تمام ادارات یک وظیفه‌ی اساسی دارند و آن خدمت به مردم و پاسخگو بودن به خواسته‌ها و سؤالات اداری مردم است. این اصل از مهم‌ترین اصول مدیریتی است و در جامعه‌ای که ادارات پاسخگو نباشد، مردم بی اعتماد و ناامید می‌شوند. خدمتگزاری باید با اشتیاق و علاقه باشد و نه از روی منت و بی احترامی

  .

وی اشاره با اشاره به  تلاش وجدیت کارکنان در حیطه کاریشان گفت:: کارهای اداری و البته تمام کارها با پیگیری و تلاش جدی صورت می‌گیرد. باید به خواست‌ها و مطالبات مردم رسیدگی کرد و آن را به نتیجه رساند. نظام اداری باید به گونه‌ای باشد که مردم به راحتی و به سرعت به خواسته‌هایشان برسند و از نظام اسلامی ناامید نشوند. وی نظم دینی آراستگی و پرهیز از بی‌نظمی است که از اصولی‌ترین اخلاق اداری و مدیریت سازمانی است.


وی در آخر خاطر نشان کرد: در یک نظام اداری اسلامی،باید، کارمندان و کارکنانی که به شایستگی کار می‌کنند، مورد تقدیر و تشکر قرار گیرند تا برای ادامه‌ی کار و خدمت، انگیزه پیدا کنند و با شوق بیشتر مشغول خدمت‌رسانی به مردم شوند و یا به آنان پست‌های حساس‌تر و مهم‌تر را واگذار کرد تا آن‌ها بتوانند قابلیت‌ها و توانمندی‌های خود را در انجام آن ارائه دهند.

گفتنی است دراین مراسم از تعدادی از کارمنان نمونه شاغل در حوزه درمان به رسم یادبود با اهداء لوح سپاس تقدیر شد.


 


١١:٤٨ - 1397/06/12    /    شماره : ٢٠٧٣١    /    تعداد نمایش : ١٢٠خروج